Sıla 79. Bölüm


Download videos:
small

79. Bölüm / Final Özeti: “Bir varmış, bir yokmuş…” Günler geçmiş… Aylar bitmiş… Aşirette yaşanan sorunlar yerini evliliklere, yeni hayatlara ve hayallere bırakmışken, Sıla’nın hamileliği daha da belirginleşmiştir… Boran okulun açılış törenine katılmak için yola koyulmuşken gelen haber, herkesin iki kere sevinmesine neden olur. Diğer taraftaysa Zinar, ağalığı bırakmak istemektedir… Ama bu, o kadar kolay bir süreç olmayacaktır… Çünkü geçen zamanla birlikte çok şey değişmiştir… Boran yeniden ağa olur mu bilinmez ama töre hükümleri yerini adalete bırakmış, insanlar artık kendi kararlarını kendileri verir olmuştur… Boran için zor günler başlamıştır… Bir an önce kararını vermesi gerekmektedir… Kendisi istemese de çevresindeki herkes ağalığı Boran’a layık görmektedir… Bu süreçte en büyük desteği karısından ve çocuklarından alan Boran kararını verir… Şimdiye kadar alınmış en radikal karar, aşiret için zor olsa da, Boran ve Sıla’nın özlemini duyduğu ve yapmak istedikleri için atılan en belirgin adımdır bu. Sıla ve Boran’ın töreye rağmen yeşerttikleri, korudukları ve doyasıya yaşadıkları efsane aşktan geriye, “bir varmış, bir yokmuş” diye anlatılan anılar kalır… atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!Eylül aslan
Müthiş bir şekilde bittii.yıllar sonra bile aşklarını konusturabilen iki insan..
Ka Asl
Sila nin nekadar rahatsiz edici bir zayifligi var giydikleri bile yakismiyor.
Gedirova Gunay
Hami yazirki qalan bolumleri yukleyin izlemek isteyirem ne yalan soyleyim men 1den taaaki 79a kimi hamisini izledim nece olubki siz izleye bilmediz? Super bir diziydi tesekkurler .
dygu
yaa süper dizi son sahne masal tadında bitirmeleri 10 bölüm daha devam etseydi keşke fevzi baba olayları göstreceğine final bölümdekileri yavaş yavaş gösterselerdi daha gzl olurdu abayın oğlunun dediklerine katılıyorum örümcek beğinlerin fikrini değiştirmye çalıştılar en çok biz kızlara düşüyor mücadele etmeliyiz.boranın agalıkla dediklerne katılıyorum ağalar olmazsa törelerde olmaz.
Zeynep Altınok
Sila güzel bi diziydi
Melek Karabulut
kim yuklediyse cok tsk aramistim ama bulamadim 😊
Amin Kerimov
08.02.2018
MARtinha
Brazilians liked this series. Sila and Boran, a true love. Çok güzel.
Gedirova Gunay
Bes Abayin bacisi ne oldu ? Bilen oldu?
Vera Baci
Pas gjithe atyre peripecive cifti duhet te jete i lumtur ❤️❤️
gaming team
Istanbulun fethi=1453
Duygu Sevgi
Diğer bolumleri de yukleyin lutfen
Safa Huseyinli
Sila Boran oldümü?
Asef Mirzeyev
Pis